Katalógus
Cégünk tisztában van azzal, hogy egy újonnan beszerzett gép akkor tekinthető sikeres vásárlásnak, ha szinte azonnal hasznot termel. Ezért Mi a gépek üzembehelyezése mellett gondoskodunk a kezelő személyzet alapos kiképzéséről.
Törekszünk rá, hogy az adott személyzetből a legtöbbet hozzuk ki. Nem betanított munkásokat, hanem gondolkodó és megfelelő döntéseket meghozó operátorokat képezünk, hogy megfelelően kezeljék a gépeket. Célunk mindezt úgy megtenni, hogy a gép, szinte az első perctől a termelés fokozásában részt vegyen.
Az oktatás két ütemben történik. Az első ütem már a berendezés telepítésekor elkezdődik, ugyanis a leendő személyzet tagjait bevonjuk a munkálatokba, hogy megismerkedjenek a gép felépítésével és működésével. Ez egyfajta magabiztosságot ad, amire nagy szükség van egy új technológia elsajátításához. A gék beszabályozása és tesztelése után, ami szintén a kezelők jelenlétében történik, azonnal kezdetét veszi a személyre szabott képzés. Ajánljuk, hogy egyidejüleg 2 kezelőt biztosítson a partner cég. Ezek a személyek egymástól is tudnak tanúlni, illetve előre nem látható esemény miatt, ha valamelyik hiányzik, a gépnek nem kell kényszerpihenőt tartani, így nincs termeléskiesés. Ez az időszak általában 3 nap.
A gépet kezelő személyzet betanításán kívül az vágási terveket készítő irodai dolgozókat is megtanítjuk a kezelőprogramok teljeskörű használatára. Ez nagyon fontos, mert a termelésben részt vevő minden egységnek tisztában kell lennie a berendezés lehetőségeivel.
A második ütem 2-3 héttel később van megtartva. Ennek lényege, hogy a kezelő személyzet addig megszerzett tapasztalataira épülve, röviden átismételve az alapokat, a termelés hatékonyságát növelő ismeretek átadása történik. Ez programok megismertetését és technológiai ismeretek átadását tartalmazza, melyek az első alkalommal még nagyon nehezen érthetők sokak számára.